XXVII. konvent Pardubice

24. - 26. května 2019 - Pardubice

PROGRAM

XXVII. konventu LIONS CLUBS INTERNATIONAL D 122 - Česká republika a Slovenská republika

konaný ve dnech 24. - 26. května 2019 v Pardubicích - Dům techniky, nám. Republiky 2686.

KE STAŽENÍ:

Závazná přihláška
Organizační pokyny

Upozornění a pokyny k odeslání platby a k vyplnění registračního formuláře delegátů a doprovodu Konventu:

a) - Části formuláře označené pořadovým číslem 1. – 16. vyplňte podle požadavku uvedeného v záhlaví,

b) - V části DOPLŇKOVÝ PROGRAM u pořadového čísla 11 „I. kvalifikace na 129. Velkou pardubickou steeplechase“ je „max. kapacita 75 osob“. Tento program z důvodu kapacity lóží a naplněnosti prostor Dostihového závodiště a.s. neumožňuje účast na této akci více zájemcům. V případě zájmu o tuto akci, prosíme, kontaktujte sekretáře LC Pardubice na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a ujistěte se, že Vaše zamyšlená účast již není nad kapacitními možnostmi akce. Vyplněním této akce přistupujete k zásadě „Dřívější datum doručení formuláře má přednost před pozdějším doručením“.

c) - CENU CELKEM uvedenou v registračním formuláři pod pořadovým číslem 15 uhraďte nejpozději do 10. 4. 2019 na korunový účet konventu vedený u ČSOB: 287599144/0300

číslo účtu

IBAN: CZ5003000000000287599144

BIC: CEKOCZPP ( není nutné)

ZA VČASNOU PLATBU VÁM PŘEDEM DĚKUJEME

d) - Vyplněnou přihlášku - registrační formulář zašlete, prosím, nejpozději do 25. 3. 2019 jako přílohu na elektronickou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

e) - V případě zájmu o rezervaci hry v Golf resort Lázně Bohdaneč, vyplňte údaje v registračním formuláři pod pořadovým číslem 17.

Lídři v charitě

Lions Club Pardubice

Máte ve svém okolí organizaci nebo jednotlivce, kteří by ve svých aktivitách nebo těžkém osudu potřebovali pomoci?

Máte chuť pomoci těm, kteří Vaši podporu potřebují?

Pole označená hvězdičkou(*) jsou poviná